Oto Tekniker | Kurumsal

Firmamız, motor teknikeri Şeref Çeviktekin tarafından, 1994 yılında 1. sanayi sitesinde kurulmuştur. Aile boyu oto tamircisi olan Şeref Çeviktekin, çocuk yaştan beri meslek içinde yetişip, hem çalışıp hem de meslek lisesi motor bölümünü ve ODTÜ Gaziantep meslek yüksek okulu motor bölümünü bitirmiştir.

5 yıl Nissan yetkili servisliğinden sonra,4 yıl da Suzuki marka araçların yetkili servisliğini yapmıştır. 3.sanayi sitesinde, 3 adet birleşik yeni işyerimizde, 5 usta,3 kalfa, ve 2 çırak ile birlikte,550 metrekare alanda hizmet vermeye devam etmektedir.

İşyerimiz TSE 12047 HİZMET YETERLİLİK BELGESİ'ne sahiptir. Firmamızda yapılan tüm işçilikler ve kullanılan yedek parçalar 1 yıl garantilidir.

Müşterilerimizin isteği doğrultusunda, tercih ettikleri kalitede ister tamamen orjinal, ister yan sanayi isterlerse de yerli yedek parça kullanılabilir. Oto Tekniker'de tüm araçların otomatik, tiptronik, dsg ve yarı otomatik şanzımanlarının arızaları, modern, elektronik, orjinal diagnostik test cihazlarla tespit edilir, tamir ve ayarları yapılır.

OTOMOBİLİNİ SEVENLERİN ve OTOMATİKCİLERİN BULUŞTUĞU MEKAN..OTO TEKNİKER